NextStarServis Olarak Yeni kurulan 5.Levent Siteleri ve semtine 7/24 uydu servisi ve televizyon kanal kurulum ve ayar servisi hizmeti sunmaktayız. İletişim : 0212 625 8 625

5. levent bölgesi yakınlarında bulunan firmamızın profesyonel ekibi, 5. levent bölgesindeki sitelerde bulunan mevcut merkezi uydu sistemi sistemine hakim, daire yapılarına göre uydu sinyalleri dağıtım panolarının yerleri ve sinyallerin nerelere gittiği, kanal ve diseq ayarlarının nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibidir. 

Defalarca hizmet verdiğimiz 5.levent sitelerinde sizlere 7 gün 24 saat boyunca uydu servisi ve televizyon kanal ayarı servisi hizmeti sağlıyoruz.

Özellikle yeni taşınan site sakinleri, 5. leventte kanal kurulumlarında bir takım sorunlar yaşayabiliyor. Bazen zayıf akım panosundaki sinyal kablolarının baglantıları hatalı olabiliyor, bazen ise televizyonun oradaki duvar uydu prizinde sorunlar çıkabiliyor, ya da daireye şafttan hiç sinyal gelmiyor. Tüm bu sorunlara, 5. levent sitesinde defalarca çözüm bulmuş olan profesyonel uzman ekibimiz sizlere 30 dk içinde yerinde hizmet sağlamaktadır.

Lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Next uydu cihazları, full hd dekoderler, iptv ürünleri için bizleri daima arayabilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap