Uydu anten sistemleri kurulurken ve herhangi bir arızada tamir edilirken kullanılan malzemeler, gerekli donanımlar gibi montaj ve ayarı yapacak ekip de önem taşır. 0212 625 8 625 Uydu ve anten sistemlerini özenerek seçseniz ve kalitelisinden tercih etseniz bile kurulum gerektiği gibi yapılmadığında tam performansla çalıştıramazsınız. Eğer kurulumu yapacak uydu arıza servisinin gerekli donanımı eksikse ya da ekip deneyimli değilse uydu sisteminizden alabileceğiniz verim düşer.

Eğer işinin ehli ve güvenilir bir çanak montaj ustası arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Montaj ve kurulumun yanı sıra herhangi bir arızanızda bize ulaşabilirsiniz. Çanak ve uydu sistemleri çok çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Şiddetli rüzgâr veya yoğun yağış gibi hava olayları çanak sistemini kötü etkileyebilir.

LNB, diseqC gibi bölümlerde sorunlar yaşanabilir. Sorun antenden değil de uydu cihazında problem yaşanıyor olabilir ve sistemin kablolarından kaynaklı arıza yaşanabilir. Özellikle kalitesi kablo ağları çok sık problem çıkarır. Sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilmeden sağlıklı bir tamir gerçekleştirilemez.

Sorunun kaynağını en kısa sürede bulmak uzmanlık gerektirir. Deneyimli ekibimiz, bizimle iletişime geçtiğinizde yola çıkar ve belirtilen saatte size ulaşır. Sorunu kısa zamanda en doğru şekilde tespit eder ve tamirin ne kadara mal olacağını hesaplar. Böylece işlem sonunda beklenmeyen ücretlendirmelerle karşılaşılmaz.

Bayrampaşa’nın neresinde olursanız olun bize başvurabilirsiniz. Bölgenin her yerine servisimiz vardır. Belirtilen iletişim numaralarına yedi gün boyunca ulaşabilir ve uzman uydu anten tamircisi desteği isteyebilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap