Bebek’teki tüm yerleşimlerinde uydu arıza servisi ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz.0212 625 8 625 Bizi aradığınızda uydu sorununuzu en kısa sürede çözmekten mutluluk duyarız. Bebek’in her yerine ulaşan mobilize ekibimiz verilen adrese en kısa sürede ulaşır.

Firmamız merkezi ve bireysel sistem fark etmeksizin uydu kurulumu, arıza tamiri ve ayarlanması hizmetlerini vermektedir. Çanak anten, alıcı ve diğer aparatların montajını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Uydu sistemlerinin sık sık arıza çıkarmasını, çabuk performans kaybetmesini önlemede kaliteli ve doğru bir kurulumun yapılması önemlidir. Her apartman ve daire için sistemin kurulumu bazı noktalarda farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar için en doğru konumu ve yönü bulmak, kablo geçişlerini yerleştirmek ve bazı cihazları olası hasarlardan korumak için oluşur. Uzun yıllar deneyim edinmiş, güvenilir ustalardan oluşan ekibimiz sizin için en iyi çözümleri bulur. Kaliteli ve orijinal yedek malzemelerle çalışır. İşlerini mümkün olan en kısa sürede, kaliteli şekilde tamamlar. İş sonunda cihazların nasıl kullanılacağı ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini net bir şekilde anlatırlar. Profesyonel bir çanak montaj ustası arıyorsanız telefon numaralarımızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Kurulumun yanında her markadan cihazın arıza onarımını uzun ömürlü çözümler sunarak yapıyoruz. Haftanın her günü hem yerleşik hem gezici ekiplerimiz iş başındadır. Pazar günleri de dâhil olmak üzere 7 gün bizden uydu servisi desteği isteyebilirsiniz. Belirtilen saatte adresinize gelerek uydu sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap