Dikilitaş Uydu Servisi firması olarak haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizlere 0212 625 8 625 Nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dikilitaş bölgesinde Next star uydu servis hizmeti olarak her türlü uydu markasına, çanak anten arızalarında, uydu çanak ayarlarında, yeni çanak kurulumlarında ve merkezi uydu sistemi montaj, arızalarında sizlere hızlı hizmet vermekteyiz.

Dikilitaş Çanak anten servisi

Çanak anten servis hizmetimizde en uygun çanak anten fiyatlar ile 150 TL den başlayan montaj ve malzeme dahil fiyatlarımız ile kurulumlarımız devam etmektedir. Müşterisinin cebini düşünen tek servis next servis ;)

Dikilitaş Uydu Arıza ve ayar servisi

uydu ayarlama, uydu arızaları gibi bir takım sinyal kayıp problemlerinizde, kısa devre sorunlarınızda profesyonel ustalarımızca sadece 50 TL servis ücreti karşılığında görüntü teslim iş anlayışıyla çalışmalarımız devam ediyor.

Dikilitaş Merkezi uydu sistemleri servisi

merkezi uydu sistemlerinde de yeni kurulumlarımız hız kesmeden devam etmektedir. 1.000 TL den başlayan anahtar teslim işlerimizde detaylı fiyatlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

dikilitaş semtinde en az 2250 servis hizmeti vermiş olan firmamız, emirhan caddesinde onlarca apartman ve binaya merkezi uydu sistemi anahtar teslim kurulum işi yapmıştır. Sizde dikilitaşta bizlerden referans talep edebilir, yaptığımız işleri kontrol edebilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap