NextStarServis olarak gayrettepe bölgesinde 7/24 Uydu Servisi, çanak anten kurulumu, merkezi uydu sistemi kurulumu, arıza , montaj ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Tel : 0212 625 8 625

Gayrettepe uydu servisi

Gayrettepe ve civarında uydu ile ilgili sinyal problemlerinizde, çanak anten ile ilgili ayar sorunlarınızda, uydu alıcısı dekoderlerinizde güncelleme problemlerinizde, merkezi uydu sistemi arızalarınızda ve kurulumlarınızda, sabit servis ücreti fiyatlarımız ile en kısa sürede sizlere hizmet veriyoruz.

Gayrettepe Çanak anten kurulumu

Çanak anten kurulumlarında delikli çanak anten, parabol çanak anten, ofset çanak anten gibi bir çok çanak anten çeşidi ile sizler ekurulum ve yedek parça hizmeti veriyoruz, üstelik yerinde servis ile.

Gayrettepe merkezi uydu sistemleri

Merkezi uydu sistemleri kurulumlarınızda sizlere daire bazlı, daire başı fiyatlar ile yada komple anahtar teslim fiyatlar ile, ücretsiz keşif yaparak hizmet sunmaktayız. Nextstar yetkili teknik servisi olan firmamız en uygun fiyat garantisi sağlamaktadır. Ek olarak merkezi uydu sisteminde ki her türlü arıza ve yedek parça tedariğini bizlerden yapabilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap