İstinye’de, adresinize hızlı ulaşabilecek bir uydu anten servisi arıyorsanız bizi arayabilirsiniz. 0212 625 8 625

Bireysel veya merkezi uydu kurulumu ve bunlarla ilgili her türlü arıza ile ilgileniyoruz. Şebeke ayarlamaları, parça değişimleri, sinyal ve çanak anten sorunları gibi büyüklü küçüklü sorunlara kısa sürede etkili çözümler üretiyoruz.

Güvenilir ve tecrübeli bir uydu anten tamircisi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstinye uydu servisi olarak Ekibimiz pratik anlamda deneyimli ve eğitimli arkadaşlardan oluşuyor. Alanında profesyonel ustalarla çalışıyoruz. Adresinize ulaştığımızda kısa sürede arıza tespitini gerçekleştiriyoruz. Sorunun nereden kaynaklandığını doğru şekilde tespit ediyoruz. Buna uygun çözümler üretiyoruz ve tamir etmeden önce durumu sizle paylaşıyoruz. Önerilen tamir yöntemleri ve maliyetlerini net olarak anlatıyoruz. Maliyetin içindeki işçilik, gerekiyorsa yedek parça gibi kalemleri açık şekilde belirtiyoruz. Böylece iş sonunda beklenmedik ödemeler çıkarmıyoruz. Siz onay verdiğiniz takdirde tamiri gerçekleştiriyoruz.

Uydu arıza servisimiz donanımlı araçlarla belirttiğiniz adrese kısa sürede ulaşacaktır, istinye uydu servisimiz işyeri veya evinizdeki uyduda performans sorunu yaşıyorsanız, görüntüde sorunlar çıkıyorsa, çanak yönünün değişmesi gerekiyorsa, sinyal alamıyor ya da kablolarda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Cihazlara deneyimsiz kişilerin müdahale etmesi her zaman iyi sonuçlar vermez. Durum daha kötü hale gelebilir ya da asıl sorun gözden kaçırılabilir. Uydu sisteminizi deneyimli ekibimize emanet edebilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap