İzlemeyi planladığınız programı sekteye uğratan, yayın kalitesini düşürerek sıkıntı çıkaran ya da daha büyük arızalar meydana getiren sorunlar için bizi arayabilirsiniz. İletişim ; 0212 625 8 625 ve 0542 528 57 28 , Basit kullanıcı işlemleri dışında cihazlarınıza bilinçsizce müdahale edilmesi daha büyük sorunlara yol açabilir ya da en basitinden cihazlarınız garanti kapsamından çıkabilir. Bu nedenle uydu servisine ya da kuruluma ihtiyaç duyduğunuzda bizden destek almanız çok daha avantajlı olur.

Uydu sistemleri apartman, daire, ofis veya iş yerlerine bireysel ya da merkezi olarak kurulan yaygın sistemlerdir. Neredeyse herkesin evinde bulanan televizyonlarda farklı markalara ait materyaller kullanılır. Dolayısıyla ortaya çıkan problemler, yayın kalitesi, görüntü türleri ve kurulum süreçleri farklılık gösterebilir. Bazı durumlarda kanal ayarlama işlemlerini belirli aralıklarla tekrarlamak gerekir. Tüm marka ve türlerdeki uydu alıcısı, çanak anten ve genel olarak uydu sistemleri ile ilgili problemlerinizde sizlerin yanındayız. Geniş bir ekiple çalışıyor ve profesyonel hizmet veriyoruz. Güvenilir bir çanak montaj ustası arayanlar için en kaliteli malzeme ve orijinal yedek parçalarla çalışıyoruz. Kurduğumuz sistemlerin uzun ömürlü olmasına uğraşıyor ve sık sık çıkan arızalara karşı önlemlerimizi alıyoruz. Arıza servislerinde işimizi hızlı ve etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. En kısa sürede sorunun kaynağını tespit ediyor ve en uygun çözümleri geliştiriyoruz.

Uydu arıza servisimizi çağırmak için belirtilen iletişim numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Verdiğiniz adrese en kısa sürede tam donanımlı araçlarımızla ulaşmış olacağız. Nişantaşı’nın her yerine araçlarımızla ulaşıyoruz ve sorunu yerinde çözmeye gayret ediyoruz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap