NextStar Servis olarak sarıyer bölgesinde Neutron ve NextCam başta olmak üzere onlarca güvenlik kamera markasına kurulum ve arıza hizmeti sağlamaktayız. Öncelikle İletişim numaramız 0212 625 8 625

Sarıyerin her yerine güvenlik kamera sistemleri ile ilgili en uygun fiyatlar ile neutron, nextcam, ids, technobox, avenir, winkel gibi sektörün öncü markalarında en uygun fiyatlara arıza ve montaj hizmeti sağlamaktayız.

Her bütçeye uygun kamera paketlerimizi görmek için lütfen TIKLAYINIZ

Artık günümüzde güvenlik kamera sistemleri sadece dukkan, işyeri ve mekanlarda değil, evlerimizde, apartmanlarımızda, sitemizde ve heryerde zorunlu hale gelmiştir. Hırsızlıkta çok büyük caydırıcılığı olan güvenlik kamera sistemlerinin aynı zamanda araç kazalarında, yaya kazalarında, kavgalarda, olaylarda, en büyük ve kesin delil olarak kullanılabilmektedir. Sizlerde kendinizi güvence altına almak isterseniz, sabit ip ye ihtiyaç duymaksızın, telefon ve bilgisayarlarınızdanda dünyanın neresinde olursanız olun takip edebileceğiniz bir güvenlik kamera sistemine kavuşmak için bizlerden fiyat alınız.

En uygun paket fiyatlarımız ile AHD full hd kalitesinde 1080p ve 1mp, 2mp, 3mp, 4mp gibi seçenekleri ile sizlere sunacağımız tüm ürünler 2 yıl garanti altındadır.

Buna ek olarak mevcutta kullandığınız tüm marka ve model kameralara teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Bizleri aramaktan ve soru sormaktan çekinmeyiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap