Sarıyer’de uydu sistemleri ile ilgili her türlü sorununuz için bize ulaşabilirsiniz. 0212 625 8 625 Hafta içi de hafta sonu da servis hizmetimiz devam etmektedir.

Çanak anten ve uydu sistemi kurulumu için kaliteli iş çıkaracak bir firma ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tecrübeli çanak montaj ustası, kaliteli ve uzun ömürlü donanımımız ile güvenilir hizmet veriyoruz.

Ekibimiz alanında uzun süre eğitim almış, pratik olarak deneyim kazanmış ustalardan oluşuyor. Karar verilen saatte servis araçlarımız adrese ulaşıyor.

Araçlarımızda ihtiyaç duyulabilecek yedek parçalar ve donanımlar eksiksiz ve hazır bulunuyor. Bu malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Böylece gerçekleştirdiğimiz kurulumların sizi yarı yolda bırakmamasını sağlıyoruz.

Bir aksilik çıkmadığı müddetçe ortalama 45 dakika içinde anten kurulumunu gerçekleştiriyoruz. En ekonomik ve kaliteli çanak anten fiyatlarını öğrenmek için de bize danışabilirsiniz. Yaptığımız işlerin uzun ömürlü olmasına, en hızlı şekilde tamamlanmasına ve güler yüzle hizmet vermeye büyük gayret gösteriyoruz.

Kurulumun yanı sıra uydu alıcısı tamircisi veya herhangi bir uydu sistemi arızası için usta arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ustalarımız arızanın tam olarak neyden kaynaklandığını en doğru şekilde saptar. Bu iş en fazla 30 dakika sürer. Ardından size yapılması gereken işlem ve maliyeti hakkında bilgi verilir. Siz onaylarsanız en hızlı şekilde işlem gerçekleştirilir. Böylece televizyon keyfiniz, günlük planlarınız aksamaz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap