whatsapp
Çanak Anten Kurulumu

Çanak Anten Kurulumunu Gözünüzde Büyütmeyin, Çok uygun fiyatlara istanbulun tüm bölgelerine çanak anten kurulum hizmeti vermekteyiz.

Çanak Anten Kurulumu Nasıl Yapılır ?
Çanak anten kurulumu, evinize gelen uzman ekiplerimiz tarafından çanak antenin 42 dereceye en uygun alana montaj edilmesiyle gerçekleşir, daha sonra çanak antenden televizyonunuza kablo çekilerek işlem sonlandırılır. Eğer çanak anteniniz var ise ve kendiniz kurmayı düşünüyor iseniz, Lütfen web sitemizdeki Video Galerisi Bölümünden Çanak anten kurulum videomuzu seyrediniz.

Çanak Anten Kurulumu Yaptıgımız Markalar ve Uydular.

Firmamanız başta nextstar olmak üzere yüzlerce markayla, türkiyeden yayın veren onlarca uyduyu kurabilmektedir.

Firmamızın çanak anten kurulumu için kullandığı markalar, nextstar, baff, technobox, atlanta, gessat, nextstar delikli çanak, technobox parabol çanak, başlıca markalarımızdır.

Firmamız istanbuldan, Başta Türksat 42 Olmak üzere, hotbird 13, astra 19, astra 23, astra 4.7, thor, sirus, hispasat, hellassat, azersat, badr, nilesat, eutelsat, eurobird gibi uyduları kurmaktadır.

Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

Çanak anten kurulumu, montaj dahil fiyatlarımız için web sitemizdeki ÜRÜNLERİMİZ bölümündeki çanak anten paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kurulum talepleriniz için 0212 625 8 625 Nolu telefonumuzdan randevu alabilirsiniz.

Top