whatsapp
Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik kamera sistemleri artık zorunlu ihtiyaçtır, özellikle hırsızlara karşı caydırıcılık açısından çok önemlidir, bizden fiyat almadan güvenlik kamera sistemi yaptırmayınız.

Güvenlik kamera sisteminin bana faydaları nedir ?

Güvenlik kamera sisteminin en büyük faydası, dükkanınızda, evinizde, apartmanınızda ve sitelerinizde hırsızlara karşı çaydırıcılık oranı %80 dir. Bunun yanı sıra AHD Full HD Kayıt yapan güvenlik kamera ürünlerimiz herhangi bir hırsızlık, kaza, kavga v.b. durumlarda olayları teshir etmek amacı ile sizlere net görüntü sağlamaktadır. Ayrıca evlerinizde bakıcı ve çocugunuzu izlemek 7/24 izleyebilme imkanı sunmaktadır. Kameralarımız 7/24 kayıt altında oldugundan dolayı kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemi kurdurmak istiyorum fiyatları nelerdir ?

Güvenlik kamera sistemi kurdurmak isteyen müşterilerimiz öncelikle web sitemizde ürünlerimiz bölümünden güvenlik kamera paketlerimizi inceleye bilir detaylı bilgi ve fiyat öğrenebilirler. Güvenlik kamera sistemi kurulumu için firmamız ücretsiz keşif yapmakta ve anahtar teslim fiyat bilgisi sunmaktadır. Web sitemizdeki galeri bölümünden daha önce kurdugumuz güvenlik kamera sistemlerini inceleyebilirsiniz.

Güvenlik kamera kurulumu yaptırmak istiyorum ?

Güvenlik kamera kurulumu yaptırmak isteyen müşterilerimiz öncelikle bizlere ulaşıp anahtar teslim fiyat bilgisi takep etmelidir. Web sitemizdeki ÜRÜNLERİMİZ Bölümünden montaj dahil kamera paket fiyatlarımızıinceleyebilirsiniz.

Firmamız güvenlik kamera kurulumlarında Başta next cam olmak üzere neutron, avenir, cenova, winkel gibi lider markaları tercih etmektedir. Tüm kamera ürünlerimiz 1.3 mp den başlayıp 5 mp e kadar devam etmektedir. En düşük mp olan 1.3 mp kameralarımız bile diğer markalara göre üstün görüntü kalitesi sağlamaktadır. 

Güvenlik kamera arızalarına bakıyormusunuz ?

Firmamız tüm marka ve model güvenlik kameralarına arıza ve onarım hizmetini garantili olarak sağlamaktadır. Her türlü adaptör arızası, görüntüde piksellenme, mozaiklenme sorunları, görüntü kalitesi sorunu, elektriksel sorunları çözüme kavuşturmaktayız.

Servisimizin iletişim numarası 0212 625 8 625 dir.

Güvenlik kamera sistemimde arıza var ne yapmam gerekiyor ?

Güvenlik kamera sistemlerinizde arıza yaşamanız halinde firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Firmamız tüm marka ve modellere arıza ve tamir, onarım hizmeti vermektedir. Onarım yaptıgımız bazı durumlar aşagıdaki gibidir;

- güvenlik kamera görüntü yok problemi

- güvenlik kamera ekranda moozaiklenme, piksellenme problemi

- güvenlik kamera adaptör arızaları

- güvenlik kamera elektrik gelmeme problemi

- güvenlik kamera kablo yenileme işlemi

- güvenlikk kamera kayıt yapmıyor arızası

- güvenlik kamera genl bakım,onarım ve revizyon işlemleri

 

Top